LUCRARI DE LICENTA
psihologie

Alătură-te echipei noastre ca
redactor specialist în psihologie

Ai studii superioare în psihologie?

Ești responsabil și respecți termenele limită?

Ai avut rezultate academice bune?

Ești pasionat de psihologie și vrei să înveți mai multe?

arrow

Ce oferim?

  • program de lucru personalizat și flexibil
  • fără deplasare la birou - muncești de acasă
  • remunerare direct proporțională cu numărul de pagini redactate
  • sprijin în identificarea materialelor necesare pentru redactare
  • aprofundarea cunoștintelor de psihologie

Cerinte

  • să folosești cu usurință normele de redactare academică
  • să vorbești limba engleză la nivel avansat
  • să fii absolvent al unui program de master în psihologie
  • să ai o atitudine proactivă

Responsabilitati

  • să redactezi materiale originale
  • să te asiguri de calitatea materialelor redactate
  • să corectezi, dacă este cazul, materialele redactate
  • să respecți deadline-urile
  • să raportezi activitatea desfășurată

Crezi că te potrivești?

Trimite-ne CV-ul tău pe adresa recrutari@licentepsihologie.ro.

Pentru a te alătura echipei noastre, îți vom trimite ulterior o scurtă probă de lucru (3 pagini) pe o temă dată.

Îți urăm mult succes!